no-img
گام به گام آنلاین

پاورپوینت شیوه های کارکرد باتری *** اطلاعات جمع آوری کنید صفحه ۸۵ علوم هشتم


گام به گام آنلاین
پرداخت امنلینک فوریپشتیبانیضمانت
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PPT
پاورپوینت شیوه های کارکرد باتری *** اطلاعات جمع آوری کنید صفحه ۸۵ علوم هشتم
امتیاز 5.00 ( 8 رای )پاورپوینت شیوه های کارکرد باتری *** اطلاعات جمع آوری کنید صفحه ۸۵ علوم هشتم">
ppt
بهمن ۲, ۱۳۹۵
3900 تومان
3900 تومان – خرید Loading

پاورپوینت شیوه های کارکرد باتری *** اطلاعات جمع آوری کنید صفحه ۸۵ علوم هشتم


در این مطلب ما در منابع خارجی در ارتباط با شیوه های کارکرد باتری ها جستجو کرده ایم ، سپس آنها را به زبان فارسی ترجمه و در قالب بسیار زیبا با تصاویر و یک فیلم آموزشی جالب در قالب پاورپوینت درآورده ایم.

پاورپوینت صفحه 85 علوم نهم-پاورپوینت باتریدر صفحه ۸۵ (فصل نهم – الکتریسیته) علوم هشتم در قسمت ” اطلاعات جمع آوری کنید این چنین آمده است :

ساختمان داخلی باتری ها خیلی شبیه باتری ای است که شما ساخته اید، یعنی در این مولد ها دو فلز غیر هم جنس دری یک مایع شیمیایی خاص(یا یک خمیر شیمیایی مرطوب ) که الکترولیت نامیده میشود، قرار دارند . درباره ی شیوه ی کارکرد باتری ها اطلاعاتی را جمع آوری کنید و نتیجه آن را به صورت پاورپوینت (پرده نگار) به کلاس گزارش دهید.

به درخواست مکرر دانش آموزان کلاس هشتم ، در پی ارائه پاسخ این ” جمع آوری اطلاعات ” در اینترنت به جستجو پرداختیم. اما متاسفانه نتایج جستجو یا کاملا بی کیفیت و کپی برداری شده بودند یا اصلا به صورت پاور پوینت ارائه نمیشدند. حتی بسیاری سوال را تغییر داده و به جای ارائه یک پاور پوینت درمورد “شیوه های کارکرد باتری ها” ، موضوعاتی مشابه مانند باتری،انواع باتری،اجزای باتری و … ارائه داده  بودند که اصلا قابل تایید جهت استفاده به عنوان پاسخ اطلاعات جمع آوری کنید صفحه ۸۵ علوم هشتم نبودند.

به همین دلیل در راستای تهیه پاور پوینت قابل ارائه ای با عنوان (شیوه های کارکرد باتری ها ) در سایت های خارجی به جستجوی مطالب پرداختیم. سپس چندین تصویر زیبا نیز از باتری ها دریافت و در قالبی اختصاصی و زیبا به صورت پاورپوینت تنظیم نمودیم.

همچنین در آخرین اسلاید های آن یک فیلم چند دقیقه ای با زبان فارسی و انیمیشن زیبا ارائه داده ایم.

این محصول به هیچ عنوان کپی شده نیست و با زبان ساده توضیح داده شده است که برای دانش آموزان این مقطع کاملا قابل فهم باشد. همچین حدالامکان تصاویر از میان طرح های مناسب و جالب برای این پایه تحصیلی انتخاب شده اند تا بیشتر توجه مخاطبان را جلب نماید.

فایل پیش روی شما از تمامی قوانین و قواعد استاندارد تهیه پاور پوینت از نظر فونت،سایز و رنگ بندی و … پیروی کرده و دارای گارانتی بازگشت وجه میباشد.

این فایل پاورپوینت با استفاده از انیمیشن ها و اسلایدر های بسیار زیبا تهیه شده است که نظر هر مخاطبی را به خود جلب میکند- تعداد اسلاید ها ۱۱ اسلاید میباشند.

جهت نمایش این فایل پس از خرید، ما آن را در ۳ نسخه ppt-ppts-pdf ارائه میدهیم .

 • نسخه ی ppt فایل “شیوه های کارکرد باتری ها” قابل ویرایش بوده و تمامی تصاویر،متون ، انیمیشن ها و … قابل دست کاری میباشند .
 • نسخه ی ppts فایل “شیوه های کارکرد باتری ها” جهت ارائه میاشد.این فایل فقط با یک کلیک شروع به نمایش میکند و با هر کلیک به اسلاید بعدی میرود و برای افرادی که آشنایی با نرم افزار پاورپوینت ندارند مناسب است. همچنین این فایل روی تمامی دستگاه های موبایل و کامپیوتر قابل پخش است و بدون تغییرات میباشد.
 • نسخه ی pdf یک نسخه ی ثابت شده ی فایل “شیوه های کارکرد باتری ها” میباشد که انیمیشن هاو اسلایدر ها در آن حذف شده اند و مناسب برای چاپ است.

همچنین اگر موفق به خرید از این سایت نشدید میتوانید به وبسایت nexavare.com مراجعه و خرید کنید.

باتر ی

کاربرد بات ری

نقش بات ری

پاورپوینت با تری

کاربرد های با تری

روش کارکرد بات ری

شیوه کارکرد باتر ی ها

کارکرد باتر ی

شیوه کارکرد باتر ی های

پاورپوینت باتری

پاورپوینت باتر ی ها

پاورپوینت درمورد باتر ی ها

پاور پوینت درمورد با تری

پاورپوینت باط ری

پاورپوینت درمورد بطری

پاورپوینت درباره باطری ها

پاورپوینت درمورد شیوه های کارکرد باتری ها

پاورپوینت شیوه های کارکرد باتری ها

پاورپوینت شیوه های کارکرد باطری ها

پاورپوینت شیوه های کارکرد باطری

پاورپوینت طرز شیوه های کارکرد باطری

پاورپوینت طرز کارکرد باتر ی

دانلود پاورپوینت شیوه های کارکرد باطری ها

اطلاعات جمعاوری کنید

اطلاعا جمع آوری کنید صفحه ۸۵ علوم

اطلاعات جمع آوری کنید صفحه ۸۵ علوم هشتم

پاسخ جمع آوری اطلاعات علوم هشتم

جمع آوری اطلاعات علوم هشتم

فصل الکتریسیته علوم هشتم

صفحه ۸۵ علوم هشتم

صفحه ۸۵ علوم سوم راهنمایی

اطلاعات جمع آوری کنید سوم راهنمایی

اطلاعات جمع آوری کتید صففحه ۸۵ علوم سوم راهنمایی

دانلود پاورپوینت شیوه های کارکرد باتر ی ها

خرید پاورپوینت آماده شیوه های کارکرد باطری

کاربر گرامی، برای تهیه این اثر هزینه و زمان زیادی صرف شده است.که اکنون با این قیمت ناچیز در اختیار شما قرار گرفته است.لطفاً  تنها جهت استفاده شخصی خرید نمایید.همچنین اگر مدیر یک وبسایت یا وبلاگ هستید خواهش میکنیم آن را کپی نکنید.و یا در صورت کپی منبع را به صورت لینک درج نمایید. ضمناً شرعاً هم لازم به کسب رضایت است که به علت زحمت زیاد در انتشار ، کارشناسان ما رضایت استفاده بدون پرداخت هزینه آن را ندارند.تشکر از حمایت شما

مواد و ساخت

حکم B.B. باتری شرکت آموزشی ویبولیتین تنها به کاربر اصلی است که همه باتری B.B. عاری از نقص در مواد و طرز کار خواهد بود برای یک دوره دوازده (۱۲) ماه از تاریخ که باتری از باتری B.B. حمل می شود. ما در گزینه های ما هر گونه تعمیرات لازم و / یا تبادل باتری معیوب F.O.B. بدون هزینه. اتهامات برای اصلاح یک باتری معیوب اجازه داده نخواهد شد و نه B.B. باتری های قابل شارژ برای اعتباری و یا ارز بازگشت قبول مگر اینکه B.B. باتری اجازه تصحیح و یا بازگشت در نوشتن.

همه باتری B.B.، ضروری می باشد و به طور رایگان از نقص در مواد و طرز کار، و مطابق با مشخصات B.B. ساخته. باید یک ادعا بوجود می آیند در بر داشت زیر سیاست گارانتی محدود ما است:

شرایط

باتری در نظر گرفته نمی شود مگر اینکه آن را معیوب نتواند به ارائه ۶۰ درصد از ظرفیت امتیاز اصلی آن در طول دوره گارانتی.

هر باتری باید به اندازه مناسب، طراحی، و ظرفیت برای نرم افزار آن است که در دمای ۲۵ درجه سانتیگراد یا ۷۷ درجه فارنهایت (خدمات شناور تنها) استفاده می شود.

مدت زمان گارانتی باید بر اساس شرایط عملیاتی واقعی مانند دما و فرکانس چرخه شارژ / دشارژ عنوان B.B. باتری منتشر شده تنظیم می شود. مدت زمان گارانتی خواهد شد ۵۰٪ برای هر ۱۵ درجه سانتی -Fahrenheit (8 ° سانتی گراد) افزایش در درجه حرارت بالا ۷۷ درجه فارنهایت (دمای پایه) کاهش می یابد.

هر باتری باید شارژ شود، مرخص، ذخیره می شود و سرویس مطابق با تولید کنندگان دستورالعمل نوشته شده است.

B.B. باتری مسئول باتری هایی که موفق به شارژ نادرست و یا نصب و راه اندازی است. ظرف شکسته، و یا پوشش. آسیب های ناشی از آتش، گرما، لاشه، انفجار و یا انجماد، یا آسیب ناشی از سوء استفاده و یا غفلت؛ و یا هر عمل خدا.

ادعاها

پس از اثبات رضایت بخش از این به عنوان تنها توسط B.B. باتری تعیین گردیده است، خواهد شد:

در گزینه هم تعمیر ما و یا تعویض باتری معیوب برای یک دوره دوازده (۱۲) ماه از تاریخ خرید اولیه.

هر محصول برای بازگشت، اعتبار، و یا تبادل را قبول نمی کند مگر اینکه به صراحت توسط B.B. باتری در نوشتن مجاز و حمل و نقل پیش پرداخت به B.B. باتری بازگشت.

محدودیت ها: ضمانت مندرج در اینجا منحصر به فرد و به ازای تمام ضمانت های دیگر، به بیان یا ضمنی یا قانونی، شامل ضمانت خرید و فروش یا تناسب برای یک هدف خاص. ضمانت ارائه شده در اینجا ممکن است اختصاص داده می شود و یا منتقل شده توسط کاربر اصلی، و پرداخت خسارت منحصر به فرد برای تمام ادعاهای خسارت، آسیب، یا از دست دادن ناشی از نقص و یا شکست یک BB باتری، و BB باتری برای تبعی، اتفاقی مسئول نمی، تجاری، و یا املاک خسارت و زیانی، چه بر اساس شبه جرم یا تعهد تماس بگیرید.

توجه: برخی از ایالت ها محدودیت مدت زمان ضمانتنامه ضمنی، یا محرومیت یا محدودیت از آسیب ضمنی یا تبعی اجازه نمی دهد، به طوری که محدودیت های فوق ممکن است به شما صدق نمی کند.

کاربر گرامی، برای تهیه این اثر هزینه و زمان زیادی صرف شده است.که اکنون با این قیمت ناچیز در اختیار شما قرار گرفته است.لطفاً  تنها جهت استفاده شخصی خرید نمایید.همچنین اگر مدیر یک وبسایت یا وبلاگ هستید خواهش میکنیم آن را کپی نکنید.و یا در صورت کپی منبع را به صورت لینک درج نمایید. ضمناً شرعاً هم لازم به کسب رضایت است که به علت زحمت زیاد در انتشار ، کارشناسان ما رضایت استفاده بدون پرداخت هزینه آن را ندارند.تشکر از حمایت شما

برای دریافت *** کد تخفیف ۱۰۰۰ تومانی *** منتظر بمانید تا شمارنده صفر شود ، سپس روی دکمه کلیک کنید.

توجه کنید که کلیک روی دکمه، قبل از صفر شدن شمارنده ، کد تخفیف باطل میشودتصاویر پیش نمایش


پاورپوینت شیوه های کارکرد باتری *** اطلاعات جمع آوری کنید صفحه ۸۵ علوم هشتم-1
پاورپوینت شیوه های کارکرد باتری *** اطلاعات جمع آوری کنید صفحه ۸۵ علوم هشتم-1

درباره نویسنده

MASTER 12 نوشته در گام به گام آنلاین دارد . مشاهده تمام نوشته های

نظرات کاربران


2 پاسخ به “پاورپوینت شیوه های کارکرد باتری *** اطلاعات جمع آوری کنید صفحه ۸۵ علوم هشتم

 1. یزدانی می‌گه:

  سلام ططراحی این فایل خیلی زیباست تخفیف نداره ؟
  لطفاً یکم قیمتارو کمتر کنید

  • MASTER می‌گه:

   با سلام، کاربرگرامی به علت صرف هزینه های جاری مدیریت سایت و زمان ، متاسفانه امکان قرار دادن این فایل ها به صورت رایگان نیست ، اما در قسمت های مختلف سایت کد های تخفیفی منظور گردیده است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.